Gizlilik ve Kullanım Şartları

 

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır. 

Veri Güvenliği 
Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. JİGGİNTURKEY, kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. 

Veri Paylaşımı 

Jiggingturkey.com, yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler Jigingturkey.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir. 

jiggingturkey.com'da Kredi Kartları Güvenliği. 

Jiggingturkey.com, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini öncelikli olarak ön planda tutmaktadır. Jiggingturkey bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme / fatura / teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirir. Bu yüzden, Jiggingturkey.com sitesinden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir , bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. Sitemizin güvenliği  web güvenlik kurulusu olan Comodo tarafından sağlanmaktadır. Sitemizin 128 Bit SSL Sertifikası vardır. SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi Jiggingturkey.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.
 

Jiggingturkey.com Haklarım 

Jiggingturkey.com iştiraki olarak tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, Jiggingturkey.com alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Saygılarımızla,

www.Jiggingturkey.com